Jak dodać uroku stylizacji?

Zasadniczo ubrania nie potrzebują żadnych dodatków, jednakże mimo tego wiele osób się na nie decyduje. W czym tkwi cała magia? Otóż to właśnie dodatki dodają nam niepowtarzalnego stylu czy charakteru. Ze względu na dobór odpowiedniej biżuterii, butów, a nawet gumki do włosów jesteśmy bowiem w stanie znacząco wpłynąć na odbiór całej stylizacji. Nawet tak niewielkie wydawałoby się elementy mają na nią wpływ. W związku z tym warto przykuwać uwagę do detali, ponieważ to właśnie w nich tkwi całe piękno i magia mody. Bardzo często zdarza się tak, że w momencie wyjścia z domu stajemy przed lustrem niepewni tego czy dobrze wyglądamy. W takich chwilach następuje nerwowe przeglądanie szafy i szukanie innych ubrań, co często kończy się niestety naszym spóźnieniem. Zamiast takiego działania, warto jednak wypróbować metodę dodatków, zatem dodawania do obecnej stylizacji jakichś akcesoriów. Zaoszczędzimy w ten sposób czas oraz podkreślimy swoją osobowość i styl. Dodatki, które odmienią każdy outfit:

  • Szal, apaszka lub bandana – są to akcesoria, których wykorzystanie jest niezwykle uniwersalne. Mogą one bowiem zdobić nie tylko szyję, ale też posłużyć jako opaska na włosy, bransoletka lub pasek do spodni. W zależności od ich kształtu pełnią zatem różne funkcje, dlatego też warto w nie inwestować. Cechuje je także różnorodna stylistyka, ponieważ możemy odnaleźć zarówno te kwiatowe, jednokolorowe, w kropki, paski czy też inne bardziej oryginalne wzory.
  • Nakrycie głowy – kolejnym dodatkiem odzieżowym, który potrafi odmienić oblicze stylizacji jest po prostu nakrycie głowy.

    W zależności od temperatury na dworze mamy do wyboru kapelusze, berety, czapki, bądź kaszkiety. Na nich jednak z pewnością nie kończy się cała lista, ponieważ rodzajów nakryć głowy jest naprawdę sporo. Latem możemy zdecydować się na stylowy kapelusz z dużym rondem, który nie tylko doda nam uroku, ale też ochroni twarz i oczy przed słońcem. Zimą z kolei można eksperymentować z różnymi rodzajami beretów i ciepłych czapek.

  • Biżuteria – ponoć jest ona najlepszym przyjacielem kobiety, co tylko potwierdza bogata kolekcja naszyjników i kolczyków w szkatułce każdej kobiety. Bez wątpienia efekty jakie może dać biżuteria mogą być naprawdę piorunujące. Występuje ona bowiem w tak wielu rodzajach i fasonach. Oprócz tych klasycznych, delikatnych, używanych na co dzień, mamy też te nieco bardziej ekstrawaganckie. Mowa tu o wielkich kolczykach, potężnych bransoletach, chokerach, a także zestawach pierścionków. One wszystkie są na swój sposób wyjątkowe i potrafią znacznie wpływać na finalny efekt, jaki da nasza stylizacja.
  • Skarpety – w ostatnich czasach modne skarpety biją rekordy popularności zarówno w modzie damskiej, jak i męskiej. Występują one w wielu kolorach, ale przede wszystkim należy zwracać uwagę na ich wzornictwo. Pełne są one nie tylko przedmiotów codziennego użytku, ale też sentencji, ciekawych grafik, geometrycznych wzorów, czy słodkich piesków. Takie skarpety znacząco wpływają na stylizację czyniąc ją przede wszystkim wyluzowaną i nowoczesną.

.

www.warsawstartupgame.pl